Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 10, listopad 2021 Administrator

We wtorek, 9 listopada dzieci ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Goworowie - Filia Szczawin brały udział w warsztatach kulinarnych w Restauracji Avangarda w Różanie.
Uczestnicy wycieczki przyznali, że to był bardzo pracowity dzień. Najpierw pani kucharka zapoznała wszystkich ze składnikami i sposobem wykonania ciasta na pizzę. Następnie dzieci poplanowały dodatki i rozłożyły je na okrągłych plackach, które powędrowały do pieca. W czasie degustacji padały słowa: pyszna, znakomita, cieplutka.
A tymczasem w sali obok uczniowie z ogromnym zapałem zabrali się do wałkowania, wykrawania oraz ozdabiania ciasteczek z kruchego ciasta. Upieczone i zapakowane do kolorowych torebek stały się smacznym prezentem dla rodziców.
Na dzieci czekały również inne atrakcje w sali zabaw, m.in. kącik malucha, magiczny dywan.
Pobyt w Restauracji Avangarda upłynął w miłej i radosnej atmosferze.

Barbara Rutkowska – kierownik wycieczki

Odsłony: 11967