Międzypowiatowe i Powiatowe Zawody w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 23, czerwiec 2021 Administrator

12 czerwca 2021 roku w Ostrołęce w szkole nr 3 odbyły się zawody powiatowe w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Nasi uczniowie wzięli udział w tych zawodach: Aleksandra Dobkowska i Julia Dymerska oraz chłopcy Artur Mateusiak i Jakub Kruczyk.
Na zawody zgłosili się zawodnicy z całego powiatu. Dziewczęta walczyły z drużyną z Lelisa i Łęgu Przedmiejskiego. Zdecydowanie wygrały obydwa mecze 3:0 tj. pojedynki i grę deblową. I tym samym uzyskały tytuł mistrzynie powiatu. Zdobyły puchar, medale oraz dyplom i statuetkę. Natomiast chłopcy zmagali się z Obierwią i Czerwinem, pokonali przeciwników 3:00 i również zostali mistrzami powiatu. Zarówno drużyna dziewcząt jak i chłopców uzyskali awans do zawodów międzypowiatowych.
W/w zawody odbyły się 19 czerwca 2021r. też Szkole Podstawowej Nr 3 w Ostrołęce. Nasze drużyny przybyły na rozgrywki. Po losowaniu okazało się, że drużyna chłopców rozegra pierwszy mecz z drużyną z Ostrołęki ze Szkoły Podstawowej Nr 1. Artur i Jakub pokonali chłopców z Ostrołęki 3:1. Potem mecz o pierwsze miejsce z drużyną z Czerwina Tu zdecydowanie nasza drużyna chłopców wygrała 3:0. Natomiast dziewczynki zmagały się z drużyną dziewcząt z Łęgu Przedmiejskiego, pokonały przeciwniczki 3:1. Obydwie drużyny zdobyły I miejsce i zdobyli tytuł mistrzów międzypowiatu.
Gratulujemy naszym zwycięzcom i dziękujemy, bo pomimo wysokiej temperatury nie podali się, tylko dzielnie walczyli o tak godny zaszczytu tytuł.

Elżbieta Bieniecka

Odsłony: 96