GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „MAJOWA ŁĄKA”

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 23, czerwiec 2021 Administrator

16.06.2021 r. w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Goworowie miało miejsce uroczyste podsumowanie Gminnego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Majowa łąka”. Konkurs zorganizowano we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Goworowie.

Celem konkursu było uwrażliwienie dzieci na piękno otaczającej przyrody, a także rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych. Konkurs został skierowany do dzieci 6-letnich z oddziałów „0” z terenu gminy Goworowo. Zadaniem uczestników było wykonanie pracy dowolną techniką plastyczną w formacie A3.
W konkursie wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Goworowie, ze Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Goworowie - Filii w Szczawinie oraz ze Szkoły Podstawowej im. S. Kostki w Kuninie. Wszyscy uczestnicy wykazali się niebywałą kreatywnością, zastosowali różnorodne, bardzo ciekawe techniki plastyczne.
Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:
I MIEJSCE:
- Amelia Parzych – SP Goworowo – Filia w Szczawinie,
- Zuzanna Gęsich – SP Goworowo,
II MIEJSCE:
- Lena Błaszczak – SP Goworowo
- Aleksandra Rybaczyk – SP Goworowo
- Jakub Żabik – SP Kunin
III MIEJSCE:
- Aleksandra Zięba – SP Goworowo
- Martyna Iwańska – SP Goworowo – Filia Szczawin,
- Łukasz Sopuch - SP Goworowo – Filia Szczawin,
WYRÓŻNIENIE:
- Paulina Dmochowska – SP Goworowo
Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody, ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Goworowie.
Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Słowa podziękowania kierują również do rodziców i nauczycieli, którzy wspierali dzieci w twórczej pracy.

Dorota Sobotka
Gminna Biblioteka Publiczna w Goworowie