Konsultacje dla uczniów klas 8

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 26, marzec 2021 Administrator

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY UCZNIOWIE!!!
W NAWIĄZANIU DO ROZP. MEiN Z DNIA 5 LISTOPADA 2020 r. (Dz. U. z 2020 r., poz. 1960) ZAPRASZAMY UCZNIÓW KLAS VIII, OD PONIEDZIAŁKU 16 LISTOPADA 2020 r., DO UDZIAŁU W STACJONARNYCH KONSULTACJACH INDYWIDUALNYCH I GRUPOWYCH Z PRZEDMIOTÓW EGZAMINACYJNYCH (JĘZYK POLSKI, MATEMATYKA, JĘZYK ANGIELSKI), WEDŁUG OPRACOWANEGO HARMONOGRAMU. PROSZĘ JEDNOCZEŚNIE O SKŁADANIE DEKLARACJI UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH, KORZYSTAJĄC Z ADRESU MAILOWEGO: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (rodzic lub pełnoprawny opiekun zgłasza swoje dziecko z 2-dniowym wyprzedzeniem, korzystając ze wskazanego do tego celu adresu mailowego. Podaje imię i nazwisko dziecka, datę konsultacji według ustalonego harmonogramu, dostępnego na stronie internetowej oraz przedmiot i formułę: indywidualna lub grupowa. Proszę o przestrzeganie trybu zgłaszania Państwa dzieci – tylko rodzic/prawny opiekun i z co najmniej 2-dniowym wyprzedzeniem. Elektroniczna forma zgłoszenia dziecka oznacza również zgodę na dokonanie pomiaru temperatury ciała. W konsultacjach mogą brać udział tylko i wyłącznie zdrowi uczniowie, niebędący w izolacji ani w kwarantannie domowej).

JESTEŚMY PRZYGOTOWANI NA PRZYJĘCIE UCZNIÓW I SŁUŻYMY POMOCĄ. PROSZĘ ŚLEDZIĆ KOMUNIKATY I OGŁOSZENIA PUBLIKOWANE NA SZKOLNEJ STRONIE INTERNETOWEJ. ZACHĘCAM RÓWNOCZEŚNIE DO KONTAKTU TELEFONICZNEGO, MAILOWEGO Z WYCHOWAWCAMI ORAZ DYREKCJĄ SZKOŁY.

Terminarz konsultacji maj 2021

Z POWAŻANIEM I SERDECZNOŚCIĄ