Ogłoszenie - Wpłaty za żywienie (obiady) dzieci i uczniów w stołówce szkolnej

Kategoria: Informacje Opublikowano: niedziela, 01, listopad 2020 Administrator

Szanowni Państwo! Drodzy Rodzice!
W związku z panującą sytuacją epidemiologiczną, z dniem 1 listopada 2020 r., udostępniamy możliwość dokonywania wpłat za żywienie (obiady) za pomocą przelewu na konto bankowe.
Wpłata na rachunek bankowy:
Numer konta: 20891500030002251020000030
Tytułem: wpłata za żywienie za m-c: …………. /imię i nazwisko dziecka /klasa
- Opłaty przelewem dokonywać należy do 10 dnia każdego miesiąca, po uzyskaniu informacji o aktualnej wysokości kwoty do zapłaty.
- Proszę zwrócić uwagę, aby w treści przelewu wpisać imię, nazwisko dziecka, klasę i miesiąc, za który dokonywana jest wpłata. W przypadku przelewu za więcej niż jedno dziecko należy podać w tytule przelewu dane wszystkich dzieci oraz wpisać dokładnie podaną kwotę do zapłaty, zwiększoną proporcjonalnie do ilości dzieci, za które dokonywana jest wpłata. Ewentualne pomyłki utrudnią księgowanie wpłat.

TRADYCYJNA FORMA WPŁATY W SEKRETARIACIE SZKOŁY POZOSTAJE DOSTĘPNA BEZ ZMIAN
UWAGA!: Niezależnie od dokonania wyboru formy płatności, uprasza się o regulowanie opłat najpóźniej do 10-go dnia każdego miesiąca.

Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński