Czas wakacji...

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 26, czerwiec 2020 Administrator

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, Drodzy Uczniowie!

W całym kraju kończymy rok szkolny 2019/2020. Tegoroczne pożegnanie ze szkołą ma jednak inny charakter. Na chwilę obecną nadal nie mogą odbywać się uroczystości do, których przywykliśmy. Panująca pandemia z dnia na dzień zmieniła edukację. Wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania, by realizować kształcenie. Pracowaliście jednak wytrwale. Zaangażowaniem i determinacją pokonaliście przeciwności i możecie być dumni z osiągniętych wyników. Z przyjemnością chcemy pogratulować Wam sukcesów w nauce i sporcie.
Zasłużyliście na wakacyjny wypoczynek. Czas odpoczynku od nauki, książek i zeszytów. Życzymy Wam samych radosnych, słonecznych dni oraz radosnego, ale przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku.
Gronu Pedagogicznemu pragniemy podziękować za trud codziennej pracy, za wkład włożony w rozwój wiedzy, umiejętności i kształtowania postaw uczniów naszej szkoły.
Rodzicom dziękujmy za pomoc, współpracę, za okazaną życzliwość i otwartość na potrzeby szkoły.
Wszystkim Państwu życzymy, aby czas wakacji był czasem wspaniałego odpoczynku, radości i nabierania sił do dalszej pracy.

Pozdrawiamy słonecznie
Dyrekcja Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika Goworowo

Odsłony: 930