Rusza nabór do oddziału sportowego w naszej szkole

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 08, czerwiec 2020 Administrator

Po rocznej nieobecności klasy sportowej w przestrzeni szkolnej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie, ruszamy z rekrutacją na nowy rok szkolny 2020/2021. Po uzyskaniu zgody Organu Prowadzącego na utworzenie w klasie IV profilu sportowego w zakresie piłki siatkowej (dziewczęta) i piłki nożnej (chłopcy) rozpoczynamy długo oczekiwany nabór. Nawiązując do wspaniałych tradycji i sukcesów sportowych uczniów naszej szkoły pragniemy zaprosić obecnych III-klasistów do fantastycznej sportowej przygody. Zachęcam Rodziców uczniów do rozważenia i przeanalizowania naszej propozycji skierowanej do uzdolnionych sportowo młodych adeptów gier zespołowych. Proszę zapoznać się z dokumentami i zawartym w nich harmonogramem postępowania rekrutacyjnego. Naszą ambicją i celem nadrzędnym jest dbanie o właściwy i harmonijny rozwój uczniów w sferze nie tylko psycho-społecznej i emocjonalnej, ale też fizycznej. Rozwijamy się w każdej dziedzinie, mając na uwadze poszukiwanie nowych kierunków i wyznaczając sobie ambitne cele. Jak to mawiał klasyk: „Przez sport do wiedzy”. Niech zatem ta nowa sportowa inicjatywa zyska akceptację społeczną i będzie najlepszą reklamą zdrowego stylu życia i Naszej szkoły – Szkoły Promującej Zdrowie. Ze sportowym przesłaniem i radosnym pozdrowieniem:

„Nie musisz być wielki, żeby zacząć, ale musisz zacząć, żeby być wielki”

Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński

Regulamin oddziału sportowego

Załącznik Nr 1 do Regulaminu oddziału sportowego

Wniosek o przyjęcie dziecka do oddziału sportowego - załącznik nr 1

Orzeczenie lekarskie - załącznik nr 2

Test Sprawności Piłkarskiej PZPN – chłopcy

Potwierdzenie woli zapisu dziecka do klasy czwartej oddziału sportowego

Zarządzenie Nr 14/2020 w sprawie rekrutacji do oddziału sportowego – klasa IV o profilu piłka siatkowa (dziewczęta) / piłka nożna (chłopcy)

 

 

Odsłony: 945