Konsultacje dla Uczniów naszej szkoły.

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 29, maj 2020 Administrator

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
W nawiązaniu do komunikatu MEN w sprawie rozszerzania funkcjonowania szkół podstawowych, od poniedziałku 1 czerwca 2020 r. Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie kontynuuje swoją działalność w zakresie zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla dzieci z oddziałów „0”, zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami dydaktyki dla klas I-III oraz konsultacji indywidualnych i grupowych dla uczniów II etapu edukacyjnego: klasy IV-VIII. Zapraszamy wszystkie dzieci i uczniów do uczestnictwa w wyżej wymienionych formach. Proszę jednocześnie o zapoznanie się z wydanym zarządzeniem dyrektora szkoły w sprawie organizacji i funkcjonowania szkoły. Jesteśmy przygotowani na przyjęcie uczniów i służymy wsparciem, ale oczekujemy od Państwa przemyślanych decyzji. Proszę śledzić komunikaty i ogłoszenia publikowane na szkolnej stronie internetowej. Zachęcam równocześnie do kontaktu telefonicznego, mailowego z wychowawcami oraz dyrekcją szkoły.

Z poważaniem i serdecznością
Dyrektor SP im. M. Kopernika w Goworowie
mgr Jacek Dobrzyński

Ważna informacja - konsultacje dla Uczniów naszej szkoły harmonogram w dniach 22.06.2020 r. (poniedziałek) i 25.06.2020 r. (czwartek)

Wytyczne GIS, MZ i MEN - konsultacje

Wytyczne GIS, MZ i MEN - edukacja wczesnoszkolna

Wytyczne CKE, MEN i GIS - przeprowadzenie egzaminów

Rekomendacje GIS - zajęcia rewalidacyjne

Odsłony: 968