Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 30, styczeń 2020 Administrator

21 stycznia 2020 r. w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie- w Filii w Szczawinie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. To bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. W tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach i przygotowały dla nich przedstawienie. Licznie przybyli goście z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występów. Pani kierownik Barbara Rutkowska przywitała zebranych gości oraz złożyła piękne życzenia. Dzieci zaprezentowały program artystyczny i zostały nagrodzone gromkimi brawami. Wnuczęta wręczyły prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
Mamy nadzieję, że wspólnie spędzone chwile na długo pozostaną w pamięci.

Katarzyna Gałązka