Spotkanie integracyjne klas IV

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 10, grudzień 2019 Administrator

W ramach integracji uczniów klas IV wychowawcy zorganizowali nocowanie w szkole.  Spotkanie służyło  poznaniu się nie tylko z rówieśnikami, ale także z wychowawcą. Wiele zadań, zabaw  przygotowanych we współpracy z harcerzami i wolontariuszami sprzyjało zwiększeniu spójności grup, wzajemnej akceptacji, nawiązaniu przyjaźni.  Dla uczniów były to niezapomniane chwile spędzone w szkole w trochę  inny sposób niż na co dzień. Oprócz zabaw integracyjnych dzieci poznały historię andrzejek. Nie zabrakło także wróżb andrzejkowych. Wychowankowie mogli także samodzielnie przygotować "zdrowe" kanapki. Noc  spędzona w szkole była baaaaardzo długa! Podopieczni, podekscytowani wydarzeniami, nie mogli zasnąć.  Pomimo zmęczenia uśmiechnięci  wracali do domów. Czekają na kolejne nocowanie w murach szkoły.

Małgorzata Dobkowska, Dorota Ciskowska