Gminne Zawody w Piłkę Nożną dla Dziewcząt i Chłopców – klasy VII– VIII

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 07, październik 2019 Administrator

20 września 2019 r. w naszej szkole odbyły się Gminne Zawody w Piłkę Nożną dla Dziewcząt i Chłopców – klasy VII– VIII w rozgrywkach uczestniczyły drużyny z dwóch szkół z terenu naszej gminy: Szkoła Podstawowa w Kuninie i Szkoła Podstawowa w Goworowie. Naszą szkołę reprezentowali
Dziewczęta:
1. Kinga Krupa
2. Julia Tyszka
3. Weronika Błaszczak
4. Aleksandra Bochenek
5. Iza Podolak
6. Nicola Głażewska
7. Magda Łępicka
8. Agata Pełtak
9. Alicja Dąbkowska
10. Zuzanna Skrzecz
11. Weronika Wróblewska

Chłopcy:
1. Przemysław Dudziec.
2. Jakub Garliński
3. Kamil Dobkowski
4. Krzysztof Fronczyk.
5. Bartek Gołębiewski
6.  Klaudiusz Marszałek
7. Jakub Kowalczyk
8. Radosław Rurka
9. Mateusz Kowalewski
10. Kacper Damięcki
Nasi chłopcy rozegrali mecz z drużyną z Kunina 8 : 1, natomiast dziewczęta nie miały przeciwniczek i tak awansowały do rejonowych zawodów.  Rejon chłopców odbył się 25 września w Czerwinie, a dziewcząt 26 września też w Czerwinie. Na tych zawodach nie udało się uzyskać awansu.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz panu J. Karpińskiemu.

Ze sportowym pozdrowieniem
Elżbieta Bieniecka

 

Odsłony: 1285