Najciekawsze statystyki o naszej szkole

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 23, lipiec 2019 Administrator

Jestem uczennicą klasy ósmej i jakiś czas temu w związku z moim projektem stypendialnym przeprowadziłam wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły ankietę , z której dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy.
Statystyczny uczeń naszej szkoły ma brązowe włosy średniej długości, niebieskie oczy, nie nosi okularów i jest praworęczny. Nie lubi czytać książek, ale lubi oglądać horrory i komedie. Najbardziej lubi kolor czarny, uprawia siatkówkę lub piłkę nożną, a najchętniej je truskawki. Do szkoły ma nie więcej niż 5 km, ale najczęściej dojeżdża autobusem. Wakacje najchętniej spędziłby nad morzem. Raz w tygodniu uczęszcza na zajęcia dodatkowe. Lubi obiady ze szkolnej stołówki.
Statystyczny nauczyciel naszej szkoły ma niebieskie oczy, nie nosi okularów i pisze prawą ręką. Najchętniej odpoczywa na morzem czytając książki lub oglądając komedie albo filmy przygodowe, jego ulubionym kolorem jest niebieski, a z owoców najbardziej lubi truskawki. Większość ankietowanych nauczycieli pracuje w szkole ponad 30 lat i uważa, że jego zawód jest trudny.
Mam nadzieję, że wyniki mojej ankiety dotyczące statystycznego ucznia i nauczyciela naszej szkoły zainteresują czytelnika.

Aleksandra Mateusiak