Mistrzostwa w Indywidualnym Tenisie Stołowym.

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 22, styczeń 2019 Administrator

12 i 13 stycznia 2019r. w Łysych odbyły się Mistrzostwa w Indywidualnym Tenisie Stołowym dla uczniów klas IV i młodszych oraz klas V – VI ; VII, VIII i III gimnazjum. W sobotę rywalizowała młodzież. Naszą szkołę reprezentowali: Aleksandra Mateusiak, Iza Podolak, Julia Dąbkowska, Paweł Wieczorek, Eryk Głażewski, Dawid Orłowski, Jakub Grabowski.
Natomiast w niedzielę walczyli uczniowie klas V – VI oraz klasy IV i młodsi. Nasi zawodnicy licznie przybyli na te rozgrywki: Wiktoria Dąbkowska, Marta Dymerska, Maja Zawadzka, Jakub Dąbrowski, Antoni Wieczorek, Bartek Iwański, Julia Dymerska, Alicja Dąbkowska, Aleksandra Dobkowska, Jakub Kruczyk i Patryk Subzda.
Po losowaniu przystąpiono do rozgrywek, wszystkie mecze były zacięte, ale prowadzone w duchu sportowej rywalizacji.
Najlepszym z naszych zawodników okazał się Paweł Wieczorek, który zajął I miejsce w kategorii chłopców z klas VII, VIII i III gimnazjum, zdobył piękny puchar, medal i dyplom. W kategorii dziewcząt – Aleksandra Mateusiak wywalczyła VI miejsce oraz Jakub Kruczyk uzyskał IV miejsce w kategorii klas V- VI. Pozostali uczniowie uzyskali dalsze miejsca, ale również dzielnie walczyli.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy toczyli zaciętą walkę do ostatniego punktu.

Ze sportowym pozdrowieniem
Elżbieta Bieniecka

Odsłony: 16766