Konkurs Piosenki Szkolnej

Kategoria: Informacje Opublikowano: wtorek, 08, maj 2018 Administrator

12 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej w Goworowie odbył się „Konkurs Piosenki Szkolnej”. W tym roku na scenie zaprezentowało się 29 uczniów naszej szkoły z klas 0 -7
Celem konkursu była popularyzacja śpiewania wśród uczniów, możliwość zaprezentowania swoich umiejętności i talentu muzycznego na forum szkoły a także uzyskanie nowych doświadczeń.
Umiejętności wokalne wykonawców oceniało Jury w składzie: p. Jarosław Ptak -przewodniczący komisji konkursowej, p. Beata Ciepierska i ks. Andrzej Czyżewski.
Po wysłuchaniu wszystkich uczestników festiwalu, Jury postanowiło wyróżnić następujących uczniów:
Kategoria klas 0-1
- Maja Dudziec
- Karolina Kukulska
Kategoria klas 2-3
- Maja Stworzyjan
- Marta Dymerska
Kategoria klas 4-5
- Paweł Twardziak
- Emilia Ciepierska
- Maja Strzałkowska
Kategoria klas 6-7
- Aleksandra Bochenek
- Izabela Depta
- Weronika Błaszczak
Po odczytaniu werdyktu jury Pan Dyrektor Jacek Dobrzyński wręczył wszystkim uczestnikom dyplomy i nagrody.
Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę Rady Rodziców oraz Opiekuna Samorządu Uczniowskiego SP pani Edycie Furmaniuk za ufundowanie nagród rzeczowych.
Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim, którzy brali udział w konkursie.

Organizatorzy:
Beata Ciepierska