Czytamy Rodzinne Historie

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 10, czerwiec 2024 Administrator

Uczniowie klasy 1a, 1b, i 1c Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie przystąpili do programu „Czytamy Rodzinne Historie”.
W czytelniczym wyzwaniu towarzyszyła im książka Justyny Bednarek „Wnuczka antykwariusza” – Wyprawka Czytelnicza, którą pierwszoklasiści otrzymali w tym roku szkolnego w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”.
Biorąc udział w programie promowaliśmy czytelnictwo, aktywizowaliśmy uczniów, pozwoliliśmy im przeżyć niezapomnianą, wciągającą przygodę, z której wynieśli cenną lekcję historii. Przede wszystkim zaś zaoferowaliśmy im wartościową zabawę, która była przyjemna i kształcąca.

Anna Kaczmarczyk, Dorota Dumała, Elżbieta Kucharczyk