Kochaj mnie Mamo, kochaj mnie Tato…

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 07, czerwiec 2024 Administrator

„W sercu każdej mamy
kącik jest wspaniały
Miłością do dziecka
wypełniony cały

W tym kąciku mamy
jest w kształcie serduszka
zrobiona dla dziecka
z miłości poduszka.”

Tymi słowami piosenki, dnia 04 czerwca 2024 r., w Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Goworowie - Filii w Szczawinie rozpoczęła się część artystyczna z okazji rodzinnego spotkania pod hasłem „W mojej Rodzinie”. Uczniowie z klas 0-III z wielką miłością i dziecięcą prostotą recytowały wiersze poświęcone mamusiom i tatusiom. Mówiły o czułości, życzliwości i oddaniu, które otrzymują od swoich rodziców. „Że kiedy będzie źle, smutek przegonicie precz. Kiedyś przyjdzie ten czas, że rolę zmieni w nas. I wtedy to my pomożemy Wam”. W podziękowaniu za trudy wychowania dzieci wręczyły rodzicom piękne serduszka. Na zakończenie uroczystości uczniowie gromko zaśpiewali „Sto lat”. Było wiele łez, wzruszeń i uścisków.
Po części artystycznej wszyscy uczniowie wraz z rodzicami i wychowawcami spotkali się na placu szkolnym. Były kiełbaski pieczone na ognisku, popcorn, wata cukrowa i wiele innych smakołyków, które umiliły wspólnie spędzone chwile. To był wspaniały czas wspólnego relaksu i integracji.
Wszystkim Rodzicom życzymy zdrowia, radości i wielu sukcesów wychowawczych.

Wychowawcy