XXVIII Gminny Konkurs Piosenki w Pasiekach

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 03, czerwiec 2024 Administrator

W dniu 21 maja 2024 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XXVIII Gminnym Konkursie Piosenki. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa w Pasiekach przy współudziale Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie. W konkursie wzięło udział 23 uczestników ze szkół w Goworowie, Pasiekach i Kunina. Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych.
Komisja konkursowa oceniała możliwości wokalne dzieci, ogólny wyraz artystyczny oraz dobór repertuaru.
A oto lista laureatów reprezentujących naszą szkołę:
Kategoria 0-I
I miejsce - Daria Wojewódzka
II miejsce - Julian Ostrowski
Kategoria II-III
I miejsce - Franciszek Bednarczyk
Kategoria IV-VI
II miejsce - Olga Strzałkowska
II miejsce - Zuzanna Twardziak
Kategoria VII-VIII
I miejsce - Stanisław Milewski
Występy uczniów dostarczyły wielu emocji i wzruszeń. Wszyscy młodzi artyści otrzymali dyplomy i nagrody. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Beata Ciepierska