Nasza laureatka w konkursie promującym bezpieczeństwo

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 03, czerwiec 2024 Administrator

Placówka Terenowa KRUS w Ostrołęce rozstrzygnęła pierwszy etap XIV Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”. Celem konkursu było promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich i popularyzowanie czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat. Zadaniem konkursowym było wykonanie dwuwymiarowej pracy plastycznej obrazującej sposoby zapobiegania wypadkom przy pracy i rolniczym chorobom.
W I grupie wiekowej (klasy 0 – III ) spośród 30 uczniów I miejsce zdobyła nasza uczennica Martynka Iwańska z klasy III. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 28 maja 2024 r. w Ostrołęce. Prace laureatów pierwszych miejsc etapu Placówki Terenowej KRUS zostały przekazane do oceny przez Wojewódzką Komisję Konkursową, obejmującą teren działania Oddziału Regionalnego KRUS w Warszawie.
Nagrody za udział w konkursie otrzymali: Amelia Parzych, Maja Brzozowska, Antoni Pazik, Filip Wasilewski, Natan Dziczek.
Życzymy Martynce powodzenia!

Barbara Rutkowska