Zwycięstwo Emilki w konkursie "Bądź aktywny"

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 26, marzec 2018 Administrator

Emilka Ciepierska wzięła udział w konkursie Bądź Aktywny, który był akcją szkolnego Skilis Challenge „Mierz Wysoko”. Podczas wizyty w szkole przedstawicieli Fundacji Marcina Gortata MG13 uczestnicy zabawy otrzymali specjalne dzienniczki w których zamieszczali informacje o codziennych działaniach w ramach pięciu zasad młodego sportowca.
Następnie wypełnione dzienniczki wraz ze zdjęciem konkursowym należało oddać nauczycielowi wychowania fizycznego. O wyborze zwycięzców decydowało jury złożone z przedstawicieli firmy Rӧben i Fundacji Marcina Gortata MG13. Emilka Ciepierska znalazła się w zwycięskiej trójce uczniów, którzy otrzymali równorzędne nagrody tj. Voucher 500 zł do wykorzystania w sklepie decathlon.

Dorota Ciskowska