Powiatowe Zawody w Halowej Piłce Nożnej młodzieży gimnazjalnej.

Kategoria: Informacje Opublikowano: czwartek, 22, luty 2018 Administrator

3 i 4 lutego 2018r. odbyły się Powiatowe Zawody w Halowej Piłce Nożnej młodzieży gimnazjalnej. Dziewczęta rywalizowały w Łysych, a chłopcy w Rzekuniu. Do rozgrywek zgłosiło się po 6 drużyn. W kategorii dziewcząt uczestniczyły szkoły: Lelis, Czerwin, Łyse, Baranowo, Zalas, Goworowo; chłopcy: Myszyniec, Ołdaki, Olszewo – Borki, Kadzidło, Lelis i Goworowo. Dziewczęta w składzie: Patrycja Majkowska, Dominka Jagielska, Gabrysia Rybaczyk, Weronika Godlewska, Aleksandra Rutkowska, Karolina Gruz, Oliwia Ciuraj, Julia Rybaczyk zajęły V miejsce. Natomiast drużyna męska w składzie: Eryk Głażewski, Mateusz Dziełak, Przemysław Książek, Jakub Grabowski, Mateusz Gołębiewski, Paweł Wieczorek, Jakub Głażewski, Łukasz Borczon, Dawid Gryczon zagrali bardzo dobrze i ostatecznie zajęli III miejsce.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim zawodnikom za godne reprezentowanie szkoły.

Elżbieta Bieniecka