Szkolny Konkurs Piosenki Uczniowskiej

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 03, kwiecień 2023 Administrator

7 czerwca odbył się w naszej szkole „Szkolny Konkurs Piosenki Uczniowskiej”. W konkursie udział wzięło 18 uczestników. Eliminacje do konkursu zostały przeprowadzone przez nauczycieli w klasach.
Głównym celem konkursu było wyłonienie młodych talentów wokalnych, zapewnienie możliwości publicznego zaprezentowania się oraz rozwijanie zainteresowań piosenkami dziecięcymi. Uczestnicy konkursu zaprezentowali wyselekcjonowany repertuar z różnych gatunków. Wykazali się ogromną odwagą, umiejętnościami wokalnymi oraz scenicznymi.
Naszych młodych artystów oceniało jury w składzie: Ewa Wyrębek – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie, Rafał Ostrowski – instruktor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Goworowie i Beata Ciepierska – nauczyciel muzyki w SP w Goworowie.
Z przyjemnością przedstawiamy wyniki konkursu:
1. kategoria: klasy 0 - I
I miejsce: Franciszek Bednarczyk
II miejsce: Julian Ostrowski
III miejsce: Zofia Strzeszewska
2. kategoria: klasy II – III
1 miejsce: Oliwia Kowalczyk
II miejsce: Paulina Dmochowska
III miejsce: Zofia Świąder
3 kategoria: klasy IV – VIII
I miejsce: Olga Strzałkowska
II miejsce: Zuzanna Twardziak
III miejsce: Zuzanna Gałecka i Lena Dmochowska.
Wszyscy uczestnicy zaprezentowali się wspaniale! Cieszymy się niezmiernie, że trema nikogo "nie zjadła" i wszystkie dzieci wystąpiły. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów wokalnych.
Bardzo serdecznie dziękujemy pani Ewie Wyrębek - dyrektorce Gminnej Biblioteki Publicznej w Goworowie za sfinansowanie nagród.

Beata Ciepierska

Edyta Waszkiewicz