"Moja mała ojczyzna Goworowszczyzna"

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 20, marzec 2023 Administrator

15 marca 2023 roku odbyło się podsumowanie szkolnego konkursu plastyczno - technicznego pt. "Moja mała ojczyzna Goworowszczyzna". Celem konkursu było poznanie i zaprezentowanie zabytków i interesujących miejsc na terenie gminy Goworowo. W konkursie wzięło udział trzynastu uczniów. Prace wykonane przez dzieci przedstawiały: Pałac w Szczawinie, Kościół pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego w Goworowie, zabytkowy młyn w miejscowości Kółko oraz Kościół w Kuninie. Uczniowie zastosowali różne techniki plastyczne. Komisja oceniająca prace wytypowała następujących laureatów: I miejsce – Amelia Parzych, II miejsce – Wiktoria Oleksiak, III miejsce – Paweł Ziemek. Ponadto przyznano dwa wyróżnienia dla Martyny Iwańskiej oraz Szymona Rurki. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody ufundowane przez organizatora. Prace uczniów można podziwiać na szkolnej wstawie w Filii w Szczawinie.

Organizator konkursu
Arleta Samorajska