W karnawale, w karnawale dzieci bawią się wspaniale!

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 03, luty 2023 Administrator

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki uczniowie Filii w Szczawinie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy choinkowej, która odbyła się 28 stycznia.

Tego dnia korytarz szkolny wyglądał inaczej niż na co dzień, gdyż zamienił się w prawdziwą salę balową. Udekorowany  balonami, wstążkami oraz rozświetlony kolorowymi światełkami zachęcał do wesołej zabawy. Na balu o godzinie 14.00 pojawiły się dzieci w różnych strojach. Były wróżki, księżniczki, smoki, motyle, biedronki i  pszczółki. Przybył też Czerwony Kapturek, dwóch policjantów i żołnierz w czerwonym berecie.

Dorośli bawili się wspólnie z dziećmi. Były korowody,  tańce w parach , konkursy, no i oczywiście  bal kotylionowy. Wszyscy miło spędzali popołudnie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, nauczycielom, jak i rodzicom.

Życzę miłego odpoczynku w czasie zbliżających się ferii zimowych!

Barbara Rutkowska