Pasowanie na Przedszkolaka

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 07, grudzień 2022 Administrator

W dniu 1 grudnia 2022r w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie – Filii w Szczawinie odbyło się PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Tego dnia, dzieci które zaczęły uczęszczać w tym roku szkolnym do oddziału przedszkolnego, złożyły ślubowanie, a tym samym, zostały włączone do grona przedszkolaków. Uroczystość rozpoczęła się od powitania przybyłych gości przez Panią Barbarę Rutkowską. Następnie swoje słowa do przedszkolaków skierowali: Pan Wójt Piotr Kosiorek i Pani Dyrektor Barbara Grabowska.
Dzieci z uśmiechem na twarzach recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Po sprawdzeniu listy obecności nastąpiło uroczyste ślubowanie.
Dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, słuchać pani i pomagać kolegom, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, być dzielnym przedszkolakiem. Następnie Pani Dyrektor, za pomocą „zaczarowanego ołówka”, dokonała pasowania. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia Pan Wójt wręczył dzieciom dyplomy i medale przedszkolaka.
Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

Wychowawcy