Dyskoteka andrzejkowa w Filii w Szczawinie

Kategoria: Informacje Opublikowano: piątek, 25, listopad 2022 Administrator

24 listopada 2022 roku w Filii w Szczawinie została zorganizowana dyskoteka z okazji zbliżających się andrzejek.
Dzieci świetnie się bawiły przy dźwiękach znanych piosenek. W przerwach między kolejnymi utworami maluchy mogły sobie powróżyć i dowiedzieć się, co ich czeka w przyszłości.
Uczestnicy zabaw rzucali za siebie zdjęty but, aby sprawdzić, czy spełni się pomyślane przez nich wcześniej marzenie. Nie zabrakło ustawiania butów w kierunku drzwi po to, aby dowiedzieć się, kto pierwszy zmieni swój stan cywilny, czy też miłosnej wróżby, polegającej na poznaniu imienia przyszłej sympatii. W nadmuchanych balonach znalazły się karteczki z dobrymi radami, a na kolorowych liściach różne symbole.
Zabawy i wróżby cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród uczniów, jak i dzieci z oddziałów przedszkolnych.
Niestety, to co dobre, szybko się kończy. Szkoda, że kolejne wróżby dopiero za rok.

Organizatorzy: A. Podleś, B. Archacka