Gminny Konkurs Fotograficzny pod hasłem: „Jesień w obiektywie”.

Kategoria: Informacje Opublikowano: środa, 23, listopad 2022 Administrator

„Gdzie jesteś, jesieni?
Tu jestem.
W suchych liściach lecących
Z szelestem,
W barwnych liściach czerwonych
I złotych…”

Hanna Zdzitowiecka

Jesień to pora roku, która zachwyca nas swoimi pięknymi barwami. Aby ukazać jej wyjątkowość w Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie – Filii w Szczawinie został zorganizowany Gminny Konkurs Fotograficzny pod hasłem „Jesień w obiektywie”.

Zadaniem uczestników było uchwycić piękno tej niezwykłej pory roku na fotografii. Przedszkolaki z terenu naszej gminy przesłały mnóstwo ciekawych zdjęć, spośród których Komisja Konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

oddział przedszkolny / 3 latki:
I miejsce - Józefina Sypniewska - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie - Filia w Szczawinie
II miejsce - Aleksander Zelik - Przedszkole Samorządowe w Goworowie
III miejsce - Dawid Zięba - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie - Filia w Szczawinie

oddział przedszkolny / 4 latki:
I miejsce - Dawid Przybysz - Punkt Przedszkolny i Żłobek „Wesoła Chatka” w Goworowie
II miejsce –- Alan Lendzioszek - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie - Filia w Szczawinie
III miejsce – Maria Plata - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie - Filia w Szczawinie

oddział przedszkolny / 5 latki:
I miejsce - Dagmara Zygmunt - Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kuninie
II miejsce - Lena Wiaterska - Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Goworowie - Filia w Szczawinie
III miejsce - Klara Grądzka - Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Kuninie

Dnia 15 listopada 2022 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez współorganizatora konkursu - Gminną Bibliotekę Publiczną w Goworowie. Oprócz książek wręczone zostały maluchom pamiątkowe dyplomy oraz oprawione w ramki - nadesłane zdjęcia.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w konkursie.

Natalia Zięba
Agnieszka Podleś