Uroczyste ślubowanie pierwszoklasistów

Kategoria: Informacje Opublikowano: poniedziałek, 14, listopad 2022 Administrator

W środę 9 listopada 2022 roku pierwszoklasiści Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Goworowie złożyli uroczyste ślubowanie i zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Uczniowie klas pierwszych przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorski, wokalne i taneczne. W podniosłej atmosferze przed pocztem sztandarowym ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po złożeniu ślubowania Pani dyrektor Barbara Grabowska dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, dotykając ołówkiem ramion dzieci. Życzyła również wszystkim dzieciom wielu sukcesów w nauce.  Na zakończenie uroczystości pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy . Nie zabrakło też upominków od rodziców.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy wielu sukcesów i radości w murach naszej szkoły.

Dorota Późniewska, Katarzyna Chilicka